•   
Mintay Dış Ticaret ve Tekstil Sanayi A.Ş.
Kervansaray Yatırım Holding A.Ş., Mintay Dış Ticaret ve Tekstil San. A.Ş.'nin (Mintay) %99,87'sine sahiptir.

Mintay 2000 yilinda kendi alaninda 20 yillik tecrübeye sahip yönetim kadrosuyla erkek gömlegi üretimine basladi. Kisa sürede Türkiye'nin en hizli büyüyen sirketlerinden biri olan Mintay, dünyanin önde gelen hazir giyim üreticileri arasina girmeyi de basardi. Bugün erkek gömlegi disinda, örme ve bayan bluzu üretimi de yapan Mintay, yatirimlari ve artan üretim kapasitesiyle Avrupa'nin en büyük gömlek üreticilerinden birisidir.

Mintay için birinci amaç mümkün olan en yüksek müsteri memnuniyetini saglamaktir. Bu amaci gelistirmek üzere olusturulan sirket felsefesinde bazi hususlar ön plana çikar. Verimlilik, özgün tasarimlar ve üretim sürecinin her asamasinda etkin ve özenli kalite kontrolun yani sira, toptan müsterileri için zamaninda ürün teslimi ve pazar paylarini artirmaya yönelik destek vermek bu hususlar arasinda sayilabilir.

Mintay sanayici bir firma olmanin geregini yerine getirirken, sosyal sorumluluklarini da unutmamaktadir. Mintay, saglik ve sosyal güvenlik programlalri ile insan haklarinin güçlü bir destekçisidir. Türk hukuk sisteminin yanisira Avrupa standartlariyla da uyum içindedir. Bu baglamda bir çok uluslararasi çalisma ve güvenlik organizasyonu tarafindan denetlenmektedir.

http://www.mintay.com.tr

ANASAYFA    |    KURUMSAL    |    YATIRIMCI İLİŞKİLERİ    |    YATIRIMLARIMIZ    |    MEDYA    |    İLETİŞİM
Copyright © 2010 KERVANSARAY Yatırım Holding A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.