•   
Yönetim Kurulu

Adı Soyadı

Görevi

Mesleği

Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler

 Son Durum itibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler

Ortaklıktaki Sermaye Payı (%)

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Olup Olmadığı

Yer Aldığı Komiteler ve Görevi

ERTAN SAYILGAN

Yönetim Kurulu Onursal Başkanı

Sanayici

-Yönetim Kurulu Onursal Başkanı 

Kervansaray Grubu Şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyelikleri 

-

Bağımsız Üye Değil

-

ZEYNEP TÜMER

Yönetim Kurulu Başkanı

Sanayici

Yönetim Kurulu Başkanı

Kervansaray Grubu Şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyelikleri 

    %67,15

Bağımsız Üye Değil

-

AHMET MUHAMMET GÜLPINAR 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Yönetici

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ticaretle uğraşmaktadır

-

Bağımsız Üye Değil

Kurumsal Yönetim Komite Üyesi, Riskin Erken Saptanması Komite Üyesi

SANLI BAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

Avukat

Yönetim Kurulu Üyesi

Serbest Avukatlık

-

Bağımsız Üye

Denetimden Sorumlu Komite Üyesi, Riskin Erken Saptanması Komite Başkanı

MİRAY ERCAN Yönetim Kurulu Üyesi Yönetici Yönetim Kurulu Üyesi Ticaretle uğraşmaktadır   Bağımsız Üye Denetimden Sorumlu Komite Üyesi, Riskin Erken Saptanması Komite Üyesi

Yönetim Kurulu Onursal Başkanı – Ertan SAYILGAN

1938 Bursa doğumlu Sayın Ertan SAYILGAN 1960 yılında ticaret hayatına başlamış ve kısa sürede Bursa’nın tanınmış sanayicilerinden biri haline gelmiştir. Tekstil sektöründe Akayteks Dokumacılık ve Emprimecilik A.Ş., S.İ.S. Sayılgan Dokuma Boya İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Bahar Döşem Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. , Mintay Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanlı şirketlerin kurucusudur. Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. ile 2013 yılında birleşen, turizm sektöründe faaliyet gösteren bünyesinde toplam 7 adet Kervansaray Oteller Zincirini barındıran S.İ.S. Sayılgan İplik Tekstil Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üyeliğini üstlenerek yönetimiyle Türk Turizm sektörünün önde gelen kuruluşları haline getirmiştir.

 

Yönetim Kurulu Başkanı – Zeynep TÜMER

1962 Bursa doğumlu Zeynep Tümer, 1979 yılında Bursa Kız Lisesi'nden mezun olmuştur. 1980-1983 yılları arasında İsviçre'de bulunan Université de Lausanne da okumuştur. İngilizce ve Fransızca bilen Zeynep Tümer, 2004 senesinden itibaren Kervansaray Şirketler Grubunda çalışmaya devam etmektedir.

 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı – Ahmet Muhammet GÜLPINAR

1986 Çankırı  doğumlu Sayın Ahmet Muhammet GÜLPINAR Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Halen yüksek lisans öğrenimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Ekonometri Anabilim Dalı ve Bartın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Anabilim Dalında devam etmektedir. İngilizce bilen Ahmet Muhammet GÜLPINAR, T.C. Ziraat Bankası ve kamu kurumunda görev yaptıktan sonra halen aile şirketlerinde aktif ticaretle uğraşmaktadır.

 

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi – Sanlı BAŞ

1971 Ordu doğumlu Sayın Sanlı BAŞ, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1994 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimine Marmara Üniversitesinde devam etmektedir. 1997-2007 döneminde Sermaye Piyasası Kurulu bünyesinde uzman hukukçu olarak görev yapmıştır. İngilizce bilen Sanlı BAŞ 2007 yılından itibaren serbest avukatlık yapmaktadır.

 

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi – Miray ERCAN

 

1964 Bursa doğumlu Sayın Miray Ercan, 1981 yılında Bursa Kız Meslek Lisesi'nden, 1984 yılında isvicre Le Manoir Institu'den mezun olmuştur. Fransızca ve İngilizce bilen Miray Ercan, 1985 yılından bu yana iş hayatının içinde aktif olarak yer almakta olup kürk mağazacılığı, ev tekstil imalatı - satışı ile davet organizasyon işleri ile iştigal etmektedir.

ANASAYFA    |    KURUMSAL    |    YATIRIMCI İLİŞKİLERİ    |    YATIRIMLARIMIZ    |    MEDYA    |    İLETİŞİM
Copyright © 2010 KERVANSARAY Yatırım Holding A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.