•   
Yönetim Kurulu

Adı Soyadı

Görevi

Mesleği

Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler

 Son Durum itibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler

Ortaklıktaki Sermaye Payı (%)

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Olup Olmadığı

Yer Aldığı Komiteler ve Görevi

ERTAN SAYILGAN

Yönetim Kurulu Onursal Başkanı

Sanayici

-Yönetim Kurulu Onursal Başkanı 

Kervansaray Grubu Şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyelikleri 

-

Bağımsız Üye Değil

-

ZEYNEP TÜMER

Yönetim Kurulu Başkanı

Sanayici

Yönetim Kurulu Başkanı

Kervansaray Grubu Şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyelikleri 

    %67,15

Bağımsız Üye Değil

-

AHMET MUHAMMET GÜLPINAR 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Yönetici

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ticaretle uğraşmaktadır

-

Bağımsız Üye Değil

Kurumsal Yönetim Komite Üyesi, Riskin Erken Saptanması Komite Üyesi

MERYEM BAYAR

Yönetim Kurulu Üyesi

Yönetici

Yönetim Kurulu Üyesi

Özel sektörde yöneticidir

-

Bağımsız Üye

Denetimden Sorumlu Komite Üyesi, Riskin Erken Saptanması Komite Başkanı

MİRAY ERCAN Yönetim Kurulu Üyesi Yönetici Yönetim Kurulu Üyesi Ticaretle uğraşmaktadır   Bağımsız Üye Denetimden Sorumlu Komite Üyesi, Riskin Erken Saptanması Komite Üyesi

Yönetim Kurulu Onursal Başkanı – Ertan SAYILGAN

1938 Bursa doğumlu Sayın Ertan SAYILGAN 1960 yılında ticaret hayatına başlamış ve kısa sürede Bursa’nın tanınmış sanayicilerinden biri haline gelmiştir. Tekstil sektöründe Akayteks Dokumacılık ve Emprimecilik A.Ş., S.İ.S. Sayılgan Dokuma Boya İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Bahar Döşem Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. , Mintay Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanlı şirketlerin kurucusudur. Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. ile 2013 yılında birleşen, turizm sektöründe faaliyet gösteren bünyesinde toplam 7 adet Kervansaray Oteller Zincirini barındıran S.İ.S. Sayılgan İplik Tekstil Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üyeliğini üstlenerek yönetimiyle Türk Turizm sektörünün önde gelen kuruluşları haline getirmiştir.

 

Yönetim Kurulu Başkanı – Zeynep TÜMER

1962 Bursa doğumlu Zeynep Tümer, 1979 yılında Bursa Kız Lisesi'nden mezun olmuştur. 1980-1983 yılları arasında İsviçre'de bulunan Université de Lausanne da okumuştur. İngilizce ve Fransızca bilen Zeynep Tümer, 2004 senesinden itibaren Kervansaray Şirketler Grubunda çalışmaya devam etmektedir.

 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı – Ahmet Muhammet GÜLPINAR

1986 Çankırı  doğumlu Sayın Ahmet Muhammet GÜLPINAR Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Halen yüksek lisans öğrenimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Ekonometri Anabilim Dalı ve Bartın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Anabilim Dalında devam etmektedir. İngilizce bilen Ahmet Muhammet GÜLPINAR, T.C. Ziraat Bankası ve kamu kurumunda görev yaptıktan sonra halen aile şirketlerinde aktif ticaretle uğraşmaktadır.

 

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi – Meryem BAYAR

1961 doğumlu Sayın Meryem BAYAR Gazi Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu, Halkla İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. TRT Haber Dairesi Başkanlığı Teletekst Yayınları Müdürlüğünde Çalışırken amatör olarak kısa filmler yapmış,  İlk filmi "Ayrıntı" ile 1992`de 14. İFSAK Ulusal Kısa Film Yarışmasında video dalında özendirme ödülü almıştır. Sayın Meryem BAYAR, 2004 yılına kadar TRT Haber Dairesi Başkanlığı Teletekst Yayınları Müdürlüğü görevine getirildi. 2004 Nisan ayından itibaren TRT Ankara Televizyonu Belgesel Programları Müdürlüğü’nde çalıştı. 2005 yılında yönetmenliğini yaptığı "Otantik Türk Ekmekleri" adlı belgeselde, Anadolu'da Neolotik dönemde gerçekleşen tarım kültüründen yola çıkılarak, Türklerin geçmişten günümüze pişirdikleri geleneksel ekmekleri ve buna bağlı yaşam biçimleri ekrana taşımıştır. Meryem BAYAR, 2006 yılında TRT'den emekli olmuştur, özel sektörde yöneticilik faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi – Miray ERCAN

 

1964 Bursa doğumlu Sayın Miray Ercan, 1981 yılında Bursa Kız Meslek Lisesi'nden, 1984 yılında isvicre Le Manoir Institu'den mezun olmuştur. Fransızca ve İngilizce bilen Miray Ercan, 1985 yılından bu yana iş hayatının içinde aktif olarak yer almakta olup kürk mağazacılığı, ev tekstil imalatı - satışı ile davet organizasyon işleri ile iştigal etmektedir.

2019

ANASAYFA    |    KURUMSAL    |    YATIRIMCI İLİŞKİLERİ    |    YATIRIMLARIMIZ    |    MEDYA    |    İLETİŞİM
Copyright © 2010 KERVANSARAY Yatırım Holding A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.