•   
Yönetim Kurulu

Adı Soyadı

Görevi

Mesleği

Son 5 Yılda Ortaklıkta Üstlendiği Görevler

 Son Durum itibariyle Ortaklık Dışında Aldığı Görevler

Ortaklıktaki Sermaye Payı (%)

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Olup Olmadığı

Yer Aldığı Komiteler ve Görevi

ZEYNEP TÜMER

Yönetim Kurulu Başkanı

Sanayici

Yönetim Kurulu Başkanı

Kervansaray Grubu Şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyelikleri 

-

Bağımsız Üye Değil

-

AHMET MUHAMMET GÜLPINAR 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Yönetici

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ticaretle uğraşmaktadır

-

Bağımsız Üye Değil

Kurumsal Yönetim Komite Üyesi

NAİL ÇAKIR Yönetim Kurulu Üyesi Avukat - Özel Sektörde Yönetici - Bağımsız Üye Değil Riskin Erken Saptanması Komite Üyesi
MİRAY ERCAN Yönetim Kurulu Üyesi Yönetici Yönetim Kurulu Üyesi Özel Sektörde Yönetici - Bağımsız Üye Kurumsal Yönetim komitesi Başkanı – Denetimden Sorumlu Komite Üyesi-Riskin Erken Saptanması Komite Üyesi 

MERYEM BAYAR

Yönetim Kurulu Üyesi

Yönetici

Yönetim Kurulu Üyesi

Özel sektörde yöneticidir

-

Bağımsız Üye

Kurumsal Yönetim komitesi Başkanı – Denetimden Sorumlu Komite Üyesi-Riskin Erken Saptanması Komite Üyesi 

 

Yönetim Kurulu Başkanı – Zeynep TÜMER

1962 Bursa doğumlu Zeynep Tümer, 1979 yılında Bursa Kız Lisesi'nden mezun olmuştur. 1980-1983 yılları arasında İsviçre'de bulunan Université de Lausanne da okumuştur. İngilizce ve Fransızca bilen Zeynep Tümer, 2004 senesinden itibaren Kervansaray Şirketler Grubunda çalışmaya devam etmektedir.

 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı – Ahmet Muhammet GÜLPINAR

1986 Çankırı  doğumlu Sayın Ahmet Muhammet GÜLPINAR Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Halen yüksek lisans öğrenimini Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Ekonometri Anabilim Dalı ve Bartın Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Anabilim Dalında devam etmektedir. İngilizce bilen Ahmet Muhammet GÜLPINAR, T.C. Ziraat Bankası ve kamu kurumunda görev yaptıktan sonra halen aile şirketlerinde aktif ticaretle uğraşmaktadır.


Yönetim Kurulu  Üyesi– Nail ÇAKIR

Erzincan Lisesinde başlamış olduğu lise eğitimini Gemlik Lisesinde tamamlamıştır. Yüksek öğrenimini Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi (Lisans) bölümünde yapmıştır. 1995 yılında Bursa Barosundan avukatlık ruhsatnamesi alarak avukatlık mesleğine başlamış,  Ticaret Hukuku,  Tazminat Hukuku ve Sermaye Piyasası Mevzuatı konusunda uzmanlaşmıştır. Değişik dönemlerde 3 ayrı özel bankanın Bursa şubelerinin avukatlığını yapmıştır. Kaza Mağdurları Derneği kurucusu ve başkanıdır. Halen Bursada serbest avukatlık yapmaktadır.
 

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi – Miray ERCAN

1964 Bursa doğumlu Sayın Miray Ercan, 1981 yılında Bursa Kız Meslek Lisesi'nden, 1984 yılında isvicre Le Manoir Institu'den mezun olmuştur. Fransızca ve İngilizce bilen Miray Ercan, 1985 yılından bu yana iş hayatının içinde aktif olarak yer almakta olup kürk mağazacılığı, ev tekstil imalatı - satışı ile davet organizasyon işleri ile iştigal etmektedir.

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi – Meryem BAYAR

1961 doğumlu Sayın Meryem BAYAR Gazi Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu, Halkla İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. TRT Haber Dairesi Başkanlığı Teletekst Yayınları Müdürlüğünde Çalışırken amatör olarak kısa filmler yapmış,  İlk filmi "Ayrıntı" ile 1992`de 14. İFSAK Ulusal Kısa Film Yarışmasında video dalında özendirme ödülü almıştır. Sayın Meryem BAYAR, 2004 yılına kadar TRT Haber Dairesi Başkanlığı Teletekst Yayınları Müdürlüğü görevine getirildi. 2004 Nisan ayından itibaren TRT Ankara Televizyonu Belgesel Programları Müdürlüğü’nde çalıştı. 2005 yılında yönetmenliğini yaptığı "Otantik Türk Ekmekleri" adlı belgeselde, Anadolu'da Neolotik dönemde gerçekleşen tarım kültüründen yola çıkılarak, Türklerin geçmişten günümüze pişirdikleri geleneksel ekmekleri ve buna bağlı yaşam biçimleri ekrana taşımıştır. Meryem BAYAR, 2006 yılında TRT'den emekli olmuştur, özel sektörde yöneticilik faaliyetlerine devam etmektedir.

2019

ANASAYFA    |    KURUMSAL    |    YATIRIMCI İLİŞKİLERİ    |    YATIRIMLARIMIZ    |    MEDYA    |    İLETİŞİM
Copyright © 2010 KERVANSARAY Yatırım Holding A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.